Jak hořela hospoda

Asi před týdnem u nás hořela hospoda Mexiko, která už dlouhou dobu nefungovala. Každou chvíli si do ní chodil někdo zakouřit a kdo ví co ještě, policie to nějak neřešila, tak bylo jen otázkou času, než se něco takovýho přihodí.
Kolem 21:00 jsme se podívali z okna a vidíme, že se od hospody valí hustý dým. Rychle jsme tedy kontrolovali, jestli se nepálí něco za ní, ale tam nic nebylo a kouř šel přímo z půdy. Táta hned volal jednomu z hasičů a ten mu oznámil, že už jim někdo volal a už vyjeli. Za pár minut byli na místě a začali hasit.
Hašení trvalo asi dvě hodiny, pak již se oheň podařilo zkrotit. Navíc začal silný liják, takže to ještě trochu pohasil. Podle stránek ministerstva vnitra je škoda odhadována zhruba na 400 tiscíc Kč.
V dnešních dnech se již pracuje na opravě střechy a z dálky to vypadá, že je již téměř dokončena…

Aby tenhle článeček měl něco víc než je na webu MVČR případně jinde, tak přihodím video, které jsem natáčel hlavně z počátku požáru digitálem (pak už se nic moc nedělo a navíc mi došla paměť).

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Jak hořela hospoda

  1. Tak nějaký videa, ze kterých jsem složil to, co je tady, jsem už poslal na email, který jste uvedli. Doufám, že to dorazí.

Komentáře nejsou povoleny.