mix2stix – kopírování náhodných souborů

Dnes jsem řešil problém, jak si na flashdisk do auta nahrát nějaké MP3 a nemuset si je při tom vybírat. A narazil jsem na skvělý program mix2stix (napsaný v javě), který zařídí nakopírování náhodných souborů z vybrané složky do jiné vybrané složky. Výborné!
Vyberete zdrojovou složku a cílovou, pak zadáte kolik MB souborů chcete překopírovat a jejich příponu. Tlačítkem Copy! se pak všechno spustí.
Na prográmku mi chyběla jen jediná věc – soubory se sice zkopírují, ale v přehrávači v autě se pak srovnají podle názvů, takže hrají „méně náhodně“ 🙂 A protože v náhodné přehrávání v autorádiu nemám důvěru a zjistil jsem, že je aplikace opensource, trošičku jsem si jí upravil a přidal zatržítko, které před název souboru přidá pořadové číslo.
Muzika teď v autě hraje úplně náhodně! :mrgreen:

Ke spuštění programu je třeba mít nainstalováno Java Runtime Environment. Původním autorem aplikace je Azett (mimochodem v plánech má implementovat do aplikace stejnou funkcionalitu, tak mrkněte nejdřív k němu, jestli už nevydal verzi 1.1.5 a vyšší, kde je to implementováno důkladněji než moje „za 5 minut něco někam nafrkat“ 😉 )

Příspěvek byl publikován v rubrice Hudba, Programování a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „mix2stix – kopírování náhodných souborů

 1. Ahoj Jenda, I like that modification 🙂
  As you mentioned, this feature will be part of Mix2Stix 2.0 – but I have to find some time for coding first 😉 Until then, your Mix2Stix version will fit the needs of many users perfectly, thanks for your work!
  Until version 2 is released, your version will be featured on the Mix2Stix download page.

  Good work 🙂

 2. Hello Arvid. How did you know about my modification? 🙂
  I’m very glad that you like it so much that you even link it on your website. Thanks for the excellent utility 😉

 3. Got some clicks from your site and was a little curious 😉

  I just need more time for coding – so many ideas, so little time^^

Komentáře nejsou povoleny.