GCzII Tool v0.0.0.1 – první veřejná zkušební verze

Na fóru VySemNesmíte.cz jsem se už několikrát zmiňoval, že pracuju na prográmku, který má zobrazovat na stažené Google Mapě kešky z vybraného seznamu keší programu GCzII.
Abych o tom jen pořád nemluvil, tak zveřejňuji první veřejnou zkušební verzi.

GCzII Tool

Nečekejte od ní žádné zázraky, pravděpodobně bude padat, nebo psát nedostatek paměti. Je možné, že některé nastavení nebudou správně fungovat nebo že se některé seznamy kešek nepodaří načíst.
Program umí ukazovat i pozici GPS. Používá k tomu GPS Intermediate Driver, který by měl být ve Windows Mobile 6 Professional standardně. Jiná možnost připojení GPS (zatím) není.
Funkční by měl být na PocketPC s WM6.5.3, kde je nainstalovaný .NET Compact Framework 3.5 a s rozlišeními QVGA (240×320) a WVGA (480×800).
Na jiných zařízeních jsem ho netestoval, takže nemůžu potvrdit funkčnost na starších verzích systému ani na nedotykových smartphonech s WM.

Program by mělo stačit nakopírovat někam do telefonu a spustit. Ideální umístění je složka GCzII, ale i z jiných umístění by si měl zjistit, kde je GCzII nainstalovaný.
Program si ukládá soubory mapy do podsložky GCzII\GCzII Tool. Nastavení si pak ukládá do XML souboru ve stejné složce, z jaké je spuštěný.

Pokud narazíte na nějaké problémy, napište mi je třeba sem do diskuse i s postupem, který k nim vedl. Budu rád.

I když se, kromě souborů mapy a nastavení programu, nic neukládá, neručím za ztrátu dat používáním tohohle programu.

2 komentáře u „GCzII Tool v0.0.0.1 – první veřejná zkušební verze

  1. Ahoj, programek se mi dost libi. Jen mi dneska prestal sledovat mapu podle GPS. Nevim cim to muze byt. Po preinstalaci do zase slo a po dalsim spusteni zase ne. Pokud bys chtel, muzu pomahat s testovanim. Bobas

  2. Ahoj, díky. Proč přestal sledovat mapu fakt nevím. Máš to opravdu zaškrtnutý v menu? Když to je zaškrtnutý, tak to při každý aktualizaci souřadnic z GPS mapu musí posunout a nenapadá mě, proč by to nemělo sledovat (jedině, že by se ztratil fix na družice a podobně)…
    Jinak jestli máš verzi odsud, tak můžeš ještě zkusit novější verzi ze stránek, na kterých se přímo svým výtvorům snažím věnovat:
    http://geosheep.4fan.cz/cz/GCzII-Tool/download/

Komentáře nejsou povoleny.