Klikač pro Farmville

farmvill.jpg

Jak to vlastně funguje?

Otevřete Farmville, spustíte klikač, kliknete na tlačítko „Označit pole“, aby bylo orámované. Potom šipku položíte na políčka (neklikat, okno klikače a tlačítko „Označit pole“ musí být aktivní!) a zmáčknete písmenka tak, jak je vidět na obrázku (po úspěšném zapsání každé hodnoty okno problikne a ve výpisu se zobrazí souřadnice).
Do textových polí zapíšete počty polí ve dvou směrech (také naznačeno na obrázku).

farmvill.png

Pak už stačí vybrat ve Farmville nástroj, který používáte (když chcete sázet, tak nejdřív vyberte co) a nakonec kliknout na „Start“. Políčka by se měly odklikat samy.

Pokud jsou nějaký kliknutí mimo, pravděpodobně jste špatně spočítali počty políček nebo nastavili souřadnice krajních bodů nepřesně.
V případě, že by se nějaké kliky nezaznamenaly, je možno posuvníkem změnit rychlost klikání.
Taky se mi moc nedařilo udělat přesné naklikání na nejvyšší oddálení – druhý nejvyšší bylo už v pořádku.
Důležitá věc je taky po nastavení umístění políček už neposouvat obrazovku, protože je snad jasný, že tak se to celý rozhodí. 🙂

V programu budou určitě chyby a nejsou ošetřeny nestandardní zadání, tak se nedivte, kdyby to spadlo, když zadáte něco špatně :mrgreen:

Příspěvek byl publikován v rubrice Programování a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Klikač pro Farmville

  1. zdravím,vidím,že se vyznáš,to by jsi mi mohl pomoci, hraju farmville2 nově jsme předělai celé pc naintalovali vše nově a od té doby mi farma vůbec nejede padá mi neustále adobe flash potom že nějaký skript nereagujea nepracuje a taktéž flash shockwave netušíš proč? už jsme dělali různé vymazávání paměti a pod. také znovu intalovali flash a odinstalovali pořád do kola. může prosím poradit?Děkuji

  2. Ahoj, nebylo by mozne poslat zdrojovy kod aplikace? potreboval bych ji opet vyuzit, ale nastavena prodleva kliknuti na 200 ms je moc mala, potreboval bych tak cca 3s….
    Dekuji za odpoved

Komentáře nejsou povoleny.