Klikač pro Farmville

farmville

Jak to vlastně funguje?

Otevřete Farmville, dáte 2× oddálení (lupa „-“ – tohle oddálení je důležitý, jinak klikač bude klikat blbě) a zjistíte si, jaký rozměry bude mít obdélník, který chcete obdělat.
Spustíte klikač a nastavíte rozměry pole, které chcete obdělat. Úplně nejvrchnější políčko obdělávaného pole je to, odkud se začíná , tak si ho přesuňte ve Farmville nejlíp na střed hracího okýnka a v klikači klikněte na „Nastavit vršek pole a spustit mezerníkem“. Potom šipkou jen najeďte na to začínací políčko (neklikat) a stisknutím mezerníku odstartujte.
To by mělo být vše, pole by mělo být naklikáno.
Jestli vám klikání přišlo pomalý, posuvníkem v pravé části si příště nastavte nižší prodlevu mezi jednotlivými akcemi myši. 🙂
Za chyby a problémy neručím stejně tak za to, když vám klikač něco vymaže. Když ho jednou spustíte, musíste počkat než dokliká, žádný „stop tlačítko“ není.

Starší verze na další stránce:

Příspěvek byl publikován v rubrice Programování a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Klikač pro Farmville

  1. zdravím,vidím,že se vyznáš,to by jsi mi mohl pomoci, hraju farmville2 nově jsme předělai celé pc naintalovali vše nově a od té doby mi farma vůbec nejede padá mi neustále adobe flash potom že nějaký skript nereagujea nepracuje a taktéž flash shockwave netušíš proč? už jsme dělali různé vymazávání paměti a pod. také znovu intalovali flash a odinstalovali pořád do kola. může prosím poradit?Děkuji

  2. Ahoj, nebylo by mozne poslat zdrojovy kod aplikace? potreboval bych ji opet vyuzit, ale nastavena prodleva kliknuti na 200 ms je moc mala, potreboval bych tak cca 3s….
    Dekuji za odpoved

Komentáře nejsou povoleny.