Klikač pro Farmville

Farmville je hra na facebooku, kde si hrajete na zahradníka, pěstujete kytičky a dostáváte za to peníze.
Časem ale začíná být neustálý klikání nuda, tak jsem si udělal tuhle pomůcku. Teď vám ji tady nabízím ke stažení, třeba někomu pomůže. 🙂
Pokud se nebudete cítit divně při používání tohoto prográmku, doporučuji ho zkombinovat s tím, že si človíčka obklopíte balíky slámy, aby nemohl chodit. Vše bude ještě rychlejší.

Jak ovládat?

farmville

Jak to vlastně funguje?

Otevřete Farmville a zjistíte si, jaký rozměry bude mít obdélník, který chcete obdělat.
Spustíte klikač a nastavíte rozměry pole, které chcete obdělat. Zoom seřiďte tak, aby souhlasil se zoomem ve Farmville (krátká závorka: nejvyšší oddálení, dlouhá závorka: největší přiblížení). Startovní políčko obdělávaného pole si přesuňte ve Farmville nejlíp na střed hracího okýnka. Potom na něj (nejlépe na prostředek) najeďte šipkou a stisknutím mezerníku odstartujte.
To by mělo být vše, pole by mělo po chvíli být naklikáno.
Jestli vám klikání přišlo pomalý, posuvníkem v pravé části si příště nastavte nižší prodlevu mezi jednotlivými akcemi myši. 🙂
V případě, že chcete někomu mezi naklikáváním dvou polí třeba odepsat na ICQ a nechcete klikač ukončovat, zrušte zaškrtnutí „zapnuto“. Klikač přestane sledovat stisk mezerníku a můžete v klidu psát. Zaškrtnutí vypínače se ale narozdíl od ostatních neukládá.
Za chyby a problémy neručím stejně tak za to, když vám klikač něco vymaže. Pokud po spuštění zjistíte, že je něco špatně, můžete klikání přerušit opětovným stiskem mezerníku.

Pozn.: zjišťování stisknutí mezerníku je prováděno pomocí funkce z keyloggeru, takže je možné, že některé bezpečnostní programy rozpoznají klikač jako nebezpečný program. Není se ale čeho bát. 😉

Kdyby někomu chybělo ve výchozím nastavení tlačítko pro minimalizování, stačí do farmville.ini, který se vytvoří po prvním spuštění klikače, připsat řádek „title=1“ (bez uvozovek).

Seznam změn ve verzi 0.0.3.3 (od 0.0.3.2):

+ tlačítko minimalizovat: připište do farmville.ini řádek „title=1“ (bez uvozovek)
+ ukládání pozice okna
÷ opraveno drobné „posunutí“ okna v průběhu klikání

Starší verze:

Seznam změn ve verzi 0.0.3.2 (od 0.0.3):

+ tlačítko vypínače

Seznam změn ve verzi 0.0.3 (od 0.0.2):

+ nastavení se ukládají
+ možnost volby zoomu
+ rozpoznání stisku mezerníku i mimo okno aplikace (nezapomeňte klikač vypínat, jinak se vám aktivuje při každém stisku mezerníku)
+ možnost přerušit naklikávání
+ obrázek naznačující směr klikání 🙂

Další starší verze na další stránce:

Příspěvek byl publikován v rubrice Programování a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Klikač pro Farmville

  1. zdravím,vidím,že se vyznáš,to by jsi mi mohl pomoci, hraju farmville2 nově jsme předělai celé pc naintalovali vše nově a od té doby mi farma vůbec nejede padá mi neustále adobe flash potom že nějaký skript nereagujea nepracuje a taktéž flash shockwave netušíš proč? už jsme dělali různé vymazávání paměti a pod. také znovu intalovali flash a odinstalovali pořád do kola. může prosím poradit?Děkuji

  2. Ahoj, nebylo by mozne poslat zdrojovy kod aplikace? potreboval bych ji opet vyuzit, ale nastavena prodleva kliknuti na 200 ms je moc mala, potreboval bych tak cca 3s….
    Dekuji za odpoved

Komentáře nejsou povoleny.