Klikač pro Farmville

Farmville je hra na facebooku, kde si hrajete na zahradníka, pěstujete kytičky a dostáváte za to peníze.
Časem ale začíná být neustálý klikání nuda, tak jsem si udělal tuhle pomůcku. Teď vám ji tady nabízím ke stažení, třeba někomu pomůže. :-)
Pokud se nebudete cítit divně při používání tohoto prográmku, doporučuji ho zkombinovat s tím, že si človíčka obklopíte balíky slámy, aby nemohl chodit. Vše bude ještě rychlejší.

Jak ovládat?

farmville

Jak to vlastně funguje?

Otevřete Farmville a zjistíte si, jaký rozměry bude mít obdélník, který chcete obdělat.
Spustíte klikač a nastavíte rozměry pole, které chcete obdělat. Zoom seřiďte tak, aby souhlasil se zoomem ve Farmville (krátká závorka: nejvyšší oddálení, dlouhá závorka: největší přiblížení). Startovní políčko obdělávaného pole si přesuňte ve Farmville nejlíp na střed hracího okýnka. Potom na něj (nejlépe na prostředek) najeďte šipkou a stisknutím mezerníku odstartujte.
To by mělo být vše, pole by mělo po chvíli být naklikáno.
Jestli vám klikání přišlo pomalý, posuvníkem v pravé části si příště nastavte nižší prodlevu mezi jednotlivými akcemi myši. :-)
V případě, že chcete někomu mezi naklikáváním dvou polí třeba odepsat na ICQ a nechcete klikač ukončovat, zrušte zaškrtnutí „zapnuto“. Klikač přestane sledovat stisk mezerníku a můžete v klidu psát. Zaškrtnutí vypínače se ale narozdíl od ostatních neukládá.
Za chyby a problémy neručím stejně tak za to, když vám klikač něco vymaže. Pokud po spuštění zjistíte, že je něco špatně, můžete klikání přerušit opětovným stiskem mezerníku.

Pozn.: zjišťování stisknutí mezerníku je prováděno pomocí funkce z keyloggeru, takže je možné, že některé bezpečnostní programy rozpoznají klikač jako nebezpečný program. Není se ale čeho bát. ;)

Kdyby někomu chybělo ve výchozím nastavení tlačítko pro minimalizování, stačí do farmville.ini, který se vytvoří po prvním spuštění klikače, připsat řádek „title=1″ (bez uvozovek).

Seznam změn ve verzi 0.0.3.3 (od 0.0.3.2):

+ tlačítko minimalizovat: připište do farmville.ini řádek „title=1″ (bez uvozovek)
+ ukládání pozice okna
÷ opraveno drobné „posunutí“ okna v průběhu klikání

Starší verze:

Seznam změn ve verzi 0.0.3.2 (od 0.0.3):

+ tlačítko vypínače

Seznam změn ve verzi 0.0.3 (od 0.0.2):

+ nastavení se ukládají
+ možnost volby zoomu
+ rozpoznání stisku mezerníku i mimo okno aplikace (nezapomeňte klikač vypínat, jinak se vám aktivuje při každém stisku mezerníku)
+ možnost přerušit naklikávání
+ obrázek naznačující směr klikání :)

Další starší verze na další stránce:

Příspěvek byl publikován v rubrice Programování a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Klikač pro Farmville

  1. zdravím,vidím,že se vyznáš,to by jsi mi mohl pomoci, hraju farmville2 nově jsme předělai celé pc naintalovali vše nově a od té doby mi farma vůbec nejede padá mi neustále adobe flash potom že nějaký skript nereagujea nepracuje a taktéž flash shockwave netušíš proč? už jsme dělali různé vymazávání paměti a pod. také znovu intalovali flash a odinstalovali pořád do kola. může prosím poradit?Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>