Freestylo (Dy dy dam) – Kazach mastah remix

Video „výtvoru“ Kazacha mastaha – Freestylo mě inspirovalo k zabití dnešního cenného odpoledne nesmyslným vysedáváním u FL Studia a pokoušením se vytvořit jakýsi „remix“. Jestli se mi to nakonec povedlo posuďte Vy, ale já tomu moc nevěřím. Bohužel víc s tím dělat nebudu, z tý melodie mi už přeskakuje. Jen si zkuste celý odpoledne poslouchat „dy dy dy dy dam dy dy dy dy dy dy dam…“ :mrgreen:

Název: Freestylo (Dy dy dam)
Formát: MP3
Bitrate: 192 kbps
Tempo: 136 BPM
Délka: 4:09
Styl: Dance, tuc tuc…

3.12.2007: drobné úpravy, pokus o zlepšení masteringu

(Archiv mých skladeb)

Příspěvek byl publikován v rubrice Má tvorba a jeho autorem je jen_ovecka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Freestylo (Dy dy dam) – Kazach mastah remix

 1. Jak píšeš, je to duc duc a já na dance opravdu vysazenej nejsem, ale zpátky k písničce. Vlastně ani nevím proč, ale něco se mi nelíbí v přechodu na začátku písničky. Jo a měl bys objevit kvality Ogg Vorbis a bezztrátového FLAC (zatím asi převážně na zálohování) 🙂

 2. Ten přechod je divnej, máš pravdu, nějak jsem už neměl sílu ho udělat lepší. No zůstane to tak… OGG nepoužívam proto, že to plno lidí pak nezvládlo přehrát, jinak dřív jsem ho používal (když se koukneš do archivu skladeb, tak uvidíš).

 3. Jj vidím. On nějaký přehrávač nezvládá Ogg Vorbis nebo šlo jen o zmatení nepřítele neznámou příponou? Já jsem v pohodě. Všechno kromě wma a wmv mi přehraje s Firefoxem distribuovaný MPlayer plugin přímo v okně prohlížeče. Na https://addons.mozilla.org/ jsem ho ale nenašel. Že by byl jen pro Linux? BTW co chtěl autor říct skladbou Solitary Penguin? 🙂 Nástupem na začátku šestý minuty jsi mě docela překvapil.

 4. Nevím, už si to nepamatuju, ale myslim, že jsem nechtěl říct nic :mrgreen:
  Jsou to normální MP3. Ten OGG nezvládá třeba WMP a ten má většina lidí, co se o počítač moc nezajímá…

 5. Ooops 🙂
  Tak on se ten příspěvek odeslal 🙂
  Podle hlášek, co mi to psalo, jsem myslel, že to text s arabštinou odmítá odeslat, tak jsem to napsal znovu a to už se mi poslat nepodařilo…

 6. No když jim nejde prehrát OGG tak jim doporuč nějakej přehrávač
  třeba Media Player Classic nebo neco jinyho

 7. JO je to super … mě se to líbí …. Dobře ty

Komentáře nejsou povoleny.